created by Słoneccy.pl

Ośrodek Terapii Dla Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju
MAŁY CZŁOWIEK Ośrodek Terapii dla Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju i Terapeutyczny Punkt Przedszkolny
MAŁY CZŁOWIEK Ośrodek Terapii dla Dzieci z Zaburzeniami Rozwoju i Terapeutyczny Punkt Przedszkolny

Jestem absolwentką Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, Uniwersytetu SWPS w Warszawie oraz Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Instytucie Neurologii i Psychiatrii w Warszawie w klinice psychiatrii dzieci i młodzieży oraz w przedszkolu integracyjnym na stanowisku nauczyciela wspomagającego z dziećmi z zaburzeniami rozwojowymi.

 

Aktualnie wzbogacam swój warsztat pracy z małymi pacjentami o wiedzę z zakresu fizjoterapii realizując studia magisterskie w Wyższej Szkole Rehabilitacji w Warszawie na kierunku fizjoterapia.

 

Uczestniczyłam w wielu szkoleniach z zakresu diagnozy neuropsychologicznej. Uzyskałam dwustopniową certyfikację w Polskim Stowarzyszeniu Terapeutów Integracji Sensorycznej oraz ukończyłam Wczesną Interwencję – pomoc dziecku i rodzinie na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie.

 

Jestem związana z „Małym Człowiekiem” od 2015 roku. Prowadzę terapię indywidualną z Integracji Sensorycznej oraz terapię zaburzeń rozwoju w ramach zajęć przedszkolnych, komercyjnych jak również w ramach programu Wczesnego Wspomagania Rozwoju. Współprowadzę również jedną z grup przedszkolnych.

 

Podczas swoich zajęć dopasowuję metody do indywidualnych potrzeb pacjenta oraz dbam o przyjazną atmosferę, ponieważ uważam, że dobra współpraca z dzieckiem pomaga osiągnąć najlepsze efekty terapii.

 

Prywatnie jestem mamą dwuletniej Zuzanny; wielbicielką zielonych koktajli i diet zapewniających naturalną odporność oraz joggingu o niestandardowych porach dnia i nocy.

Milena Nawała

Milena Nawała

 

Terapeuta Integracji Sensorycznej (SI),
Psycholog